| cupa2000 a întrebat:

Am si eu o problema la PC.Cand dau click dreapta pe un fisier, muzica sau o poza si dau "sen to" mi se bloacheaza tot calculatorul....sau am un folder cu poze si cand vreau sa intru in el dau dublu click se blocheaza la fel tot calculatorul!cryingcryingcrying VA ROG AM MARE NEVOIE DE AJUTOR RAPID VA ROG?sadsadsadsadcrying

1 răspuns:
| adrew a răspuns:

Cred ca ai un virus, scaneaza calculatorul, daca antivirusul tau actual nu se descurca incearca avast http://www.filehippo.com/download_avast_antivirus/