| anonim_4396 a întrebat:

SAll am o problema cu pc se vede in ceata scrisu si neclar ce as putea face am un monitor Lg Flatron e2251 si am umblat la setariule lui din greseala cine ma poate ajuta dau Funda!

8 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Cred ca ai sters driver-ul video daca ai umblat la tot ce tine de rezolutie si display.Solutia este fie sa il duci la reparat fie sa reinstalezi windows-ul!

| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, nu ai vreun buton de resetare la setarile din fabrica? Sau un buton de ajustare automata la el?

| siriusblack98 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Nu este telefon pe androinlaughing))))ca sa aiba asa ceva

| miTzuliK93 a răspuns (pentru siriusblack98):

Unele monitoare dispun de o astfel de facilitate, cum ar fi un LG LCD. Iar resetarea la setarile din fabrica nu este valabila numai pentru platformele ce folosesc Android.

| siriusblack98 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Mitzulik93 in primul rand monitoarele nu se pot seta singure la o anumita rezolutie sau la setarile din fabrica asta se face doar cu ajutorul creierului unui pc complet si anume unitatea.Doi:chestia cu setarile din fabrica se face doar pe mod de operare android si nu sunt sigur daca si pe linux.Ai inteles acum?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru siriusblack98):

Imi pare rau, man, dar eu nu pot fi de acord cu tine de data asta. Am facut o poza special, sa vezi ca mai sunt monitoare de genul. Si nu, resetul ala nu e numai pentru luminozitate, pozitie ecran setata custom, ci absolut tot.

http://postimg.org/image/4dpajkgch/

| siriusblack98 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Of ce nu intelegi ca, creierul unui computer este unitatea nu monitorul! ca sa intelegi mai bine toate comenzile unui computer sunt realizate de unitate monitorul doar l-e afiseaza.

| Gicalaur a răspuns:

Si mai vreau sa spun ca se vede diferit doar in unele colturi al monitorului!