| Vladmen7 a întrebat:

Sall am si eu nevoie de ajutor Cum pot invata sa folosesc acest program cyberlink powerdirector 11? Daca se poate un tutorial sau un video in romana PLease help

Răspuns Câştigător
| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Buna Vladmen7!
Iti voi da un Link cu un tutorial de pe YouTube : http://www.youtube.com/watch?v=h1SpH4nDnnc.
CyberLink PowerDirector ::: un program de calculator ce permite utilizatorilor să editeze video.
Folosind PowerDirector, poți edita și crea video de o calitate foarte bună.
Cu PowerDirector poți tăia, roti, amesteca sau aplica diferite efecte speciale pe video.
CyberLink PowerDirector este o aplicație ușor de folosit.
Pentru mai multe informații și pentru a descărca programul CyberLink PowerDirector gratis apasă următorul link: http://www.softfree.eu/romana/windows/audio/cyberlink-powerdirector.php (aici te mai poti informa despre el ).
Ca sa inveti sa-l folosesti, incearca sa te uiti atent pe acel tutorial pe care ti l-am dat!
Succes!;) :) Sper sa te descurci! :)

3 răspunsuri:
| Vladmen7 explică (pentru taken):

1.Am cerut cu alt program nu cu asta care l-ai dat tu
2.Am cerut un tutorial cum sa il folosesc nu cum sa il instalez

| taken a răspuns (pentru Vladmen7):

Asa este, nu am fost atent.
Din ce vad te-a lamurit LumynitzaPS.