| re1111 a întrebat:

Sall Am si eu o intrebare cum sa scot tusul de la imprimanta?scuze dar nu vreau sa ziceti ca-i stupida imprimanta mea Epson SX218 plzz imi place sa dau funda si un vot:X

Răspuns Câştigător
| luci0801 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zYmCZSjsP8k
Te uiti la acest video! Bafta! Funda?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cartuşele vrei să spui. Ai aici echivalenţe cartuş : Multipack C,M, Y, K (T0715)
Cartuş Negru (T0711)
Cartuş Cyan (T0712)
Cartuş Magenta (T0713)
Cartuş Galben (T0714)
Cartuş Dublu de Mare Capacitate Negru (T0711H)
Multipack Cyan, Magenta, Yellow (T0896)
Cartuş Negru (T0891)
Cartuş Cyan (T0892)
Cartuş Magenta (T0893)
Cartuş Galben (T0894)

| Stefan_4166 a răspuns:

Ii deschizi usita pe unde scanezi(adica partea cu tot cu scanner) si pornesti imprimanta, dupa cateva secunde o sa vina cartusele dupa ce nu se mai misca le scoti ca si bateria de la telefon( tragi de ea)