| YoH22 a întrebat:

Salut pentru tatuaje ca si culoare tusul de imprimanta merge? ca am pus o intrebare legata de asa ceva si mi s-a raspuns ca tusul de imprimanta este bun. vreau sa stiu daca se infecteaza

4 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Nu cred ca e prea bun tusul de imprimanta dar cunosc foarte multi care lau folosit si nu li sa infectat!

| LorenzoSweetxXx a răspuns:

Nu e bun nu te lua dupa toate opiniile iti trebuie tus special pentru tatuaj te costa km 120-140 de euro un tus o sa-ti dau siteul k l-am uitat.bafta

| cucubau1992 a răspuns:

Tus de imprimanta nu este indicat daca iti faci iti faci pe raspunderea ta si vei suporta consecintele

| Ibrahim56 a răspuns:

Recomand tus Rotring, nu se infecteaza si prinde ca si culoare