| NewFolder a întrebat:

Sall...am si eu o intrebare:-D...Cum as putea pune filmulete pe youtube?big grin

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Apesi UPLOAD din dreapta sus si acolo completezi mai departe ce-ti cere.Foloseste google translate daca nu intelegi unele lucruri.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ar trebui sa -ti mearga cand ai upload.Mai asteapta putin.

| NewFolder explică:

Dap am cont:d

| NewFolder explică:

Cand dau upload imi zice cv de genu ¨google eror¨

| NewFolder explică:

Ana nu merecrying

| ViVi a răspuns:

Am si eu accesi intrebare nu stiu cum sa fac clipurilaughing

| ViVi a răspuns:

Incerca unde ti-am dat eutongue

| ViVi a răspuns:

Auzi da-mi id tau pe privat poate ne ajutamtongue

| amaadina a răspuns:

Ai un buton galben in partea dreapta a paginii pe care scrie 'Upload' [http://www.youtube.com/my_videos_upload] si dupa aia dai pe 'Upload Video' succes;).

| Munchkin a răspuns:

Ai în dreapta sus - UPLOAD.
Te duci acolo şi vezi ce ai de făcut. Vezi că trebuie să ai cont.

| Munchkin a răspuns:

Atunci mai aşteaptă puţin, probabil o să îşi revină...