| Vlad_Alexandru_1992 a întrebat:

Sall Am si eu o problema, acum cateva zile a venit cineva la mine cu un MemoryCard sa ii pun muzica pe el. In fine am pus MemoryCardul intru-un CardReader portabil si l-am bagat in PC Atunci mi-a aparut o eroare (nu mai tin minte exact ce fel de eroare) si de atunci nu imi mai merge Mouse-ul, am incercat cu alt mouse dar degeaba deci, care stie cum as putea remedia problema?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Și de ce, dragă Vlad, n-ai postat la "Tehnologie"?
Chiar crezi că aici găsești mai mulți experți în calculatoare?!

| ChioruL14 a răspuns (pentru NOname):

Tu ai vazut ce-i sub intrebarea lu asta? tongue se duce pe falus si categoria asta...cred ca ma mut la voluntariat ecologie.

| NOname a răspuns (pentru ChioruL14):

Da, priveliștea e uluitoare...
Visez cu ochii deschiși la o funcție "Mută întrebarea".
Sper să nu rămân toată viața la stadiul de vise...

| ChioruL14 a răspuns (pentru NOname):

Stii ca daca ar vrea, in 10 minute adminii ar baga un buton d-ala la vreo 10-20 de insi de incredere si ar rezolva problema, nu? numai ca nu vor, de ce nu vor? n-au nimic de pierdut. sa mor de ii inteleg...

| hideaway a răspuns:

Ai putea remedia problema dacă ai posta la "Tehnologie".

| Rebecca10 a răspuns:

Pai du-te la un proefesionalist de calculatoare si sasa iti vei putea rezolva problema! SUCCES daca poti pambila te rog