| sergiu_9343 a întrebat:

Sall! Am si eu o problema. Cand dau sa verific memoria folderului Administrator imi apare 2, 34 GB iar cand intru in folder si selectez toate fisierele imi apare ca toate fisierele au 9, 72 MB. De ce se intampla asta?

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Daca folderul Desktop si My Documents au doar atat inseamna ca restul se afla in folderul
c:\documents and settings\administrator\local settings\temp
si
c:\documents and settings\administrator\local settings\temporary internet files
asta in cazul in care nu folosesti cumva Microsoft Outlook sau Outlook express.
Dar ca sa scapi de fisierele de acolo poti folosii ccleaner - e un soft de curatat fisiere temporare -face curat prin calc.
http://www.tutorialepc.ro/ccleaner-optimizare-sistem-de-operare.html

| wolfy911 a răspuns:

Pentru ca restul fisierelor sunt ascunse...