| PePsY_8446 a întrebat:

Sall am si eu un telefon lg kp501i si e stricat displayul dar nu stiu ce problema are se aprinde si se vede doar un pic alb si cand apas cu degetul tot alb se vede. Daca ati avut o problema de genu spuneti-mi cum ati rezolvato?

Răspuns Câştigător
| REspEC7 a răspuns:

Nu te panica ca poti rezovla problema! Fi atent(a) AICI : intra pe linkul pe care ti'l voi lasa si urmeaza instructiunile exact cum spune acolo!

Poftim linkul:
http://www.mylgcookie.com/index.php/topic,337.0.html

Tutorialul este in engleza... daca nu intelegi si nu reusesti baga idul meu in lista si te voi ajuta eu!

Y! M : bodo_zidan

Daca cumva nu merge nici asta contacteaza un serviciu specializat!

3 răspunsuri:
| Revolt666 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-l cumpar cat dai pe el?

| donatelo a răspuns:

Cel mai bine mergi la un service de telefoane si o sa iti zica eiwinking