| cryss09 a întrebat:

Sall...am un amd x64 dual core 4900+ un dvd-rw si un hdd si sursa este de 360 W si vreau sa imi iau placa video..http://www.emag.ro/......4WRKBBBM/. Ma tine sursa sau trebuie sa cumpar alta?

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Daca vrei sa stii placa este foarte buna la pretul pe care il are :D, dar iti recomand sa vezi daca o poti gasi pe www.mediadot.ro pentru ca acolo o iei mai ieftin, si DA este un site serios, si ca sursa iti recomand una din asta :http://www.mediadot.ro/surse/sursa-coolermaster-gx-450w este o sursa foarte buna, doar este Cooler Master :)). Sper ca te-am ajutat :D.

| cryss09 explică (pentru MaxKiller911):

La eMAG daca dau comanda nu trebuie sa platesc transportul de aceia m-am uitat acolo dar e k si site-ul care mi l ai dat u imi place ....ms

| cryss09 explică (pentru MaxKiller911):

M-am uitat la eMAG deoarece acolo nu platesc transpotul daca dau comanda dar imi place si site-ul care mi l ai dat u e k ....ms

| MaxKiller911 a răspuns (pentru cryss09):

Cu placere happy.