| laurentiu1997 a întrebat:

Sall am un laptop Asus nu stiu modelul si scrie pe manual ca are placa video nVIDIA gt 540m eu nu o vad nici in device manager nici in bios nu am o optiune de a muta intre placa on booard si cea integrata cum sa vad daca o am sau nu si daca da cum o pot activa dau funda mentionez ca are win 7 home premium original si procesor Intel core i3 2300m

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Schimbarea intre Intel hd 3000 si gt 540m se realizeaza prin nVIDIA control panel, si nu din bios.
Instaleaza driver-ul!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat