| dsada a întrebat:

Sall am un sony ericcson t303, problma e ca nu pot sa pun alta cartela in el decat de vodafone? stiti cum sa-l fac sa mearga si cartela cu orange?

Răspuns Câştigător
| Lucia_5229 a răspuns:

Mergi de unde l-ai luat sau la un magazin unde is telefonae, reperati telefoane sau orce altceva legat de telefoane ...si acolo o sa til deblocheze
sau mai poti incerca la orce magazin Vodafone:*

4 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Trbuie sa mergi cu el la un atelier de specialitate sa-l decodezi (el momentan este codat pe Vodafone) si te costa in jur de 30 lei.

| Radu_8381 a răspuns:

Cred ca trebuie decodat big grin... te duci la un servis ceva si vb cu alawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-l decodezi.probabil este codat pe Vodafone

| markusssss a răspuns:

Pai trebuie decodat, mergi la magazinul de unde l-ai cumparat ...si le spui sa til decodezewinking