| Theaxniz a întrebat:

Cum decodez un telefon Sony Ericcson T230 vreau sa pot baga cartela Orange, dar nu accepta numai pe cea de Connex(adica Vodafone).Cum pot fara cablu de date? Scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| IceVirus a răspuns:

Nu se poate, telefonul tau e criptat... (complicat). A fost luat pe puncte, nu? Nu ai cum. Mergi la o firma de decodare, altfel nu ai cum. Se mai poate si altfel dar e riscant.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un service autorizat de telefonie.
Pa, pa.

| whattt a răspuns:

Du-l la decodat la un service autorizat

| Theaxniz explică:

Si daca s-ar putea si fara a merge la un service.Scuzati-ma ca nu am specificat