| BigLike a întrebat:

Sall am un telefon Acer liquid z 130 si de doua zile numai aud nimic la el adica cand pornesc o melodie imi arata ca melodia ruleaza dar eu tot nu aud nimic nici pe youtube nici la jocuri nu se aude nici cand ma suna cineva in schimb cand raspund se aude dar intrerupt. Oare ce are cum as putea sa il repar iar daca trebe dus la service cat costa repararea si in cat timp e gata p.s. am abonament la el va rog mult ajutati-ma vot +funda raspunsului care ma ajuta

2 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

Sall si eu am un Acer liquit Z3 si am avut si eu problema asta, trebuie doar sa ii dai carcasa jos si sa umbli cu o scobitoare sau mai bine cu un ac la difuzor se poate sa fii intrat ceva in el.

| nimfomana a răspuns:

Nu cred ca e stricat. De exemplu eu am s3 si este o setare cu trun off sound sau ceva gen si trebuie sa o desbifezi. sper ca te-am ajutat.