| anonim_4396 a întrebat:

Sall amy! Cum imi schimb parola de la facebook? funda! big grin

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Parolă de pe facebook o schimbi astfel:
1) Intrii pe cont.
2) În colțul din dreaptă sus, unde scrie "Acasă" și numele tău, ai o săgetuță. Apeși pe acea săgetuță și alegi "Setările Contului" (sau în engleză Account Options).
3) Dai la parolă (password), introduci parola veche iar apoi parola noua.
4) Parola îți este schimbată.
Noroc!

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cand esti in contul de Facebook, faci click pe sageata din coltul din dreapta sus al paginii si apoi faci click pe setari. Si chiar din prima categorie, "General", o sa ai posibilitatea sa iti schimbi parola facand click pe ea.
Va trebui sa scrii parola actuala apoi de doua ori parola noua.

| Anna202002 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa dai la setarile contului. Le gasesti in acelasi meniu de unde te si deconectezi.

| patty2004 a răspuns:

Buna Mayared! Trebuie sa dai la setarile contului. Poti sa le gasesti in meniul unde te si deconectezi.