| computerizatul a întrebat:

Sall. As vre sa imi iau tel. cu touchscreen si nu prea stiu ce sa aleg. As vrea si eu niste link-uri de unde pot gasi informatii despre : Samsung Corby, Samsung Galaxi Mini si alte tel.-uri de la Samusung care au camera cu multi megapixeli si sunt avantajoase ca pret.

8 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Galaxy mini este cel mai bun smarphone raport calitate/pret, sau LG optimus one, aici vezi tot ce face telefonul si diverse intrebari : http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=741415.
am si eu galaxy mini (daca vrei sa ma intrebi ceva despre el imi poti trimite un mesaj), aici este cel mai bun pret : http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-S5570-Steel-Grey.html, in magazin costa cam 750 lei ( Vodafone si Orange).
Bafta

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa-ti iei Samsung Corby sau Galaxi, nu sunt cine stie ce, nu au nici un aspect chiar asa fain si nu-s performante deloc.
Te sfatuiesc mai bine sa cauti un Nokia, ca sunt mai bune, sau un LG, care au telefone touch-screen foarte misto.

| PeStraziGoale a răspuns:

Cumparatzi un Samsung star a5230. e ff bun. are camera de 3.2 megapixeli. si pe net il gasesti cu 200 lei sau 300 lei happy

| TheFreak9 a răspuns:

Www.telefonultau.eu,dar nu iti recomand Samsung ci un Nokia...c5-03,sau 5230 sau 5228 sau 5800...vezi tu acolo

| Blanky a răspuns:

Am si eu un tel cu touchscreen Samsung Corby:
1. Nu iti lua, deoarece nu ai GPS si nu merita.
2. Nu e la moda.
Tel Samsug Galaxi Mini este mai mic cum e numele, dar mult mai pentru baieti...
Lasa o sa vina vremuri mai bune in care o sa se inventeze tel mai bune dk iphone-ul...si pana atunci mai bine strangeti bani. Nu ii irosi pe tel ca acestea sigh altfel risti sa faci cea mai mare greseala a vietii tale.
Eu am acest tel, deoarece am vaz la pr mea cmb ca are, si nu am rezistat tentatiei si i-am zis la parinti sa mi-l ia. Dar abia dupa am realizat ca mai bine asteptam si imi luam un LG sau un iphone dk sa dau banii pe prostii big grin.nu stiu ce faci u dar mie imi e inv de minte tongue

| denisa_4887 a răspuns:

Samsung corby e fain si avantajos ca pret; are camera de 2 megapixeli;;;; dar daca ar fi sa mai imi cumpar un tel mi-as lua un Samsung galaxi mini

| anka84 a răspuns:

Eu am un Samsung corby de anul trecut
dar nu sunt deloc multumita de el pentru ca merge greu si nu mai asculta comenzile, se inchide... si pot spune ca am avut foarte mare grija de el