| iDroid a întrebat:

Sall...As vrea sa stiu daca exista un generator de coduri de reincarcare pentru Orange... uite de ce vreau sa stiu asta:
Sunt singurul baiat din familie si de obicei bunicii imi incarcau prepay-ul...Am realizat de curand ca nimeni nu mai vrea sa-mi trimita 5 eurocryingma autati?

Răspuns Câştigător
| Bomfaier a răspuns:

Adică... vrei să-i fentezi şi să încerci cod după cod până nimereşti unul care să meargă? N-o să meargă. Dacă ai atâta noroc mai bine joacă la loto! tongue Du-te la colţ la "Reîncărcare electronică" şi reîncarcă 5 euro. E vreo 25 de lei parcă.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca este o limita de incercari a codului dupa care iti blochezi cartela. Stai linistit nu ii pacalesti tu pe cei de la Orange.