| emanuel_1610 a întrebat:

Sall! as vrea sa ii fac prietenei mele un site. si nu stiu ce sa pun pe el in afara de poze cu ea. ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Poti pune citate despre prietenie, compuneir despre voi 2, chestii amuzante pe care le-ati facut impreuna, muzica ei preferata, poze cu artistii ei preferati rtc.

| byencutza95 a răspuns:

Pai in afara de ce s-a mai spus, ai putea sa pui si melodiile ei preferate, poze cu voi, orice lucru prin care sa-i demonstrezi cat de mult ti la ea.

| benQ a răspuns:

Ai putea sa-i faci un blog de exemplu. In care sa istoriseasca cele petrecute, vazute, pentru a aduce cat mai mult public si a fi apreciata.