| Merishoor a întrebat:

Sall Azi am instalat Windows 7 Home Premium am instalat driverele de la placa de baza si procesor.Am instalat driverul de la placa video am dat restart si nu mai imi pornea windowsu dc? Cine ma ajuta sa remediez problema?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Posibil sa fie vorba de o incompatibilitate, probabil de la driveri! Driverele sunt de pe cd-ul original? Normal windows 7 instaleaza automat majoritatea driverelor.Incerca sa intri din save mode si sa dai un back up/restoare, asta daca ai avut creat un point restoare!

| bogdyi a răspuns:

Sal
nu ai ce face si eu am patit asa nu poti face nimic numa sa instalez alt windows
PROBLEMAtongueC-ul e vechi componentele sau compunenta este veche (utilicata mult, pe duca )