| myhay2000 a întrebat:

Sall, care are un cont pe Gmail? Am facut un model pe telefon si acum nu-l mai stiu si l-am incercat de mai multe ori. Cine are un cont sa-mi dea si care merge ii dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Contul se face simplu nu uita sa iti pui si nr de tel pentru ca cei de la google sa te anunte in caz de ai uitat ceva

| myhay2000 explică (pentru sinblade27):

Ma, mi-am facut cont si cand ma loghez pe telefon zice nume sau parola gresita. Nu stii ce pot face?

| sinblade27 a răspuns (pentru myhay2000):

Intra cu contul pe calculator nu pe telefon, ca o sa te promteze de un nr de tel telefonul pate sa te induca in eroare ca mai sunt cateva chestii in plus acum la google