| GameMaster23 a întrebat:

Sall, care este diferenta intr-e mozila si chrome?

4 răspunsuri:
| Silence_1239 a răspuns:

Dupa cum cred eu in mozila poti pune diferite toolbaruri dar in chrome nu! iar in chrome sunt casute de navigare rapida dar in mozilla nu!
Cred ca sunt asteaahappyhappyhappyhappyhappyhappysuccese

| Adryan657 a răspuns:

Mozilla are protectie mare pentru download(adica e ca un antivir)
chorome il am eu su si pot spune ca este bun pentru viteza pe net.
winking

| RappaDanny a răspuns:

Atat mozzila cat si google chrome sunt browse-re.
Diferenta e: aspectul, designul, chiar si viteza de redare a paginii.

| ΔH a răspuns:

Sunt browsere diferite.
Descarca-le, testeaza-le si vezi.
Nu sunt niste criterii exacte care-i diferenta intre cele doua.
Pur si simplu depinde care-ti e mai usor sa-l folosesti.