| anonim_4396 a întrebat:

Sall! CAre tableta este mai buna in rularea jocurilor: Asus Nexus 7(vechiul) sau Asus memo pad hd 7! Sa fie foarte buna in rularea jocurilor foaret mari si sofisticate! FUNDA

5 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Eu iti recomand Nexus 7. Cum e o tableta din gama Nexus de la Google, ai cel mai nou software. Are performante foarte bune, si are Stock Android deci nu ai toate porcariile ce le adauga constructorii gen Samsung. Pe spate are plastic soft-touch ce o face confortabila de tinut in mana si in plus la un pret foarte mic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall, eu iti recomand sa iei Asus memo pad hd 7. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asus memo pad hd 7 recomandat. Te salut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asus memo pad hd 7 recomandat. Te sall!

| ManuelNeuer a răspuns:

As opta in locul tau pentru Asus Nexus 7.Nexus 7 e un design destul de elegant, cu o performanta uluitoare pentru jocuri si aplicatii.Inca un avantaj ar fi cel ca este gaming-tablet(design special pentru jocuri). Asus Memo Pad HD 7 este o varianta mai noua, cu un procesor mai slab si performanta foarte mica.Este un notebook-tablet(design special pentru scris, mess, skype, email, facebook etc.). Avantajul la aceasta tableta este memoria putin mai mare.Iti recomand Asus Nexus 7 pentru rularea jocurilor optim.Chiar si cel mai bun joc(Asphalt 8) suporta Nexus 7. Sper ca te-am lamurit in privinta tabletelor. Funda? big grin