| GameMaster23 a întrebat:

Sall, ce antivirus este mai bun dintr-e nod32 si kaspersky
Dati link cu antivirusul care credeti ca e bun si sa fie fullbig grin
Dau funda +2voturi!

4 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Cel mai bun antivirus posibil (care este folosit şi de unele module de securitate naţionale externe contra atacurilor de tip dDos) este Comodo. Site oficial: www.comodo.com Specific ceva important: Antivirusul cât şi pachetul Internet Security sunt total gratuite! Iar eu de 3 ani de când îl folosesc nu mai ştiu ce înseamnă un virus. Sper că ţi-am fost de folos. :)

| realistul01 a răspuns:

Bai inteligentilor voi nu stiti de virusi deoarece aveti un antivirus aiurea, ia puneti voi eset nod32 smart security si o sa vedeti citi virusi o sa va gaseascatongue, eu am avut kaspersky si avasatul pe o perioada de timp si era totul bine, dupa ce am pus smart security 4 am gasit virusi prin PC, desi credeam ca nu am
P.S. la nod32 exista programul t-nod password finder care iti gaseste noi licente la fiecare pornire a windows-ului, eu recomand nod32 smart security

| KenWooD2012 a răspuns:

ESET NOD32 Antivirus 4 Home Edition : http://www.eset.ro/download/index.php P.S. : Gasesti acolo DOWNLOAD