| 12345ok a întrebat:

Sall
ce antivirus imi recomandati si mie?
nod32, bitdefender, kaspersky sau avg?
"am rami 704"

21 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

NOD32 v4. 0. 474. Poti sa il descarci de pe net, iti da perioada trial 30 de zile, dupa care poti sa intri aici: http://densu-nod32.blogspot.com si sa iei username-uri si password-uri ca sa-si faca actualizarile in continuare.

| laptopnews a răspuns:

Kaspersky si BitDefender. Amandoi sunt usor de utilizat si sunt cu mult peste NOD si alte natii de antivirusi. Protectie, scanare etc. Instaleaza unul din cei 2, de preferat cu licenta.

| unicka a răspuns:

Ia avast. am folosit si bitdefender si era plin de virusi, pe urma am instalat avast si am rezolvat cu el. avast il consider cel mai bun.

| Jony123 a răspuns:

Fi atent aici: Kaspersky e cel mai bun dar nu e free si e greu de facut free, nod 32 e bun dar pentru useri simpli, adica care nu stiu decit sa stea pe mess si sa se joace jocuri si sa umble me net, bitdefenter e bun dar daca ai 704 ram nu til recomand, iti omoara sistemul, avast iti recomand finca e free, e super bun si nu maninca resurse si acu ca au scos avast 5 definitiv e orimul pe lista testelor, in orezent el are nota 10 curat, apoi kaspersky apoi avira, avg, nod 32...

| CatalinMG a răspuns:

NOD32. Consuma mai putine resurse si isi face si treaba ok.

| Aliyaa a răspuns:

Bitdefender il am si eu si nu am avut absolut nici o problema cu virusii de cand il am, isi face treaba bine este usor de folositwinkingsau kaspersky si el este un antivirus f bun.

| flyleaf22 a răspuns:

Nod vede virusi in orice iar kaspersky si bitdefender papa cam multe resurse. incearca avg sau avira.

| adydassler a răspuns:

Nod32 cel mai bun

Răspuns utilizator avertizat
| 12345ok explică:

Bitdefender si avg nu mii se pare ceva bunsad acum 2 ani nu-mi arata nici un virus si cand am instalat un anti virus mia gasit peste 1000 si dupa restart nu mai intra in windows, cred ca kaspersky si nod32 sunt cele mai bune dar unu dintre ele trebuie sa fie mai bun decat altu...nu conteaza cate resurse conteaza, vreau protectie

| princessmary a răspuns:

Nod 32 este destul de pun numai ca acum este mai avansat avg

| Ros3Blu3 a răspuns:

Buna:*
avg e super bun big grin si e si free :* s
restul kaspersky iti trebuie licenta big grintongue
sper sa iti fie de folos AVG e foarte bun il am si nu am un virus in pc :* iti detecteaza imediat. faza e ca incepe sa iti scaneze in fiecare zi dar poti sa pi pe pause pentru ca incepe sa ii mearga prost de obicei cand scaneaza vreun anti-vius merge prost:*
sper sa iti fie de folos:X pupiciiii:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SAL ti-as recomanda Kaspersky.Asta e antivirusul meu actual cu licenta si este foarte bun.Cam conplicat dar daca ai vreo problema poti sa ma contactezi (yo_da_daniel@yahoo.com). Cum spuneam are 7 antivirusi intr-unu si merge de minune.Am avut si nod32, si el este bun.Restu avg o sa iti mearga greu (am patit-o si eu si tot pe acolo rami am )iar bitdefender nu stiu ce sa zic, nu am incercat.Deci incearca karspersky updatat la zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast 4. 8 [nod32 e de cacao credeti-ma. faceti cum credeti]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod32 2. 7 e super si mie mea sters 4 virusi de la d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatu iesc sa folosesti avira este pe primul loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mai bine kaspersky dar daca ai doar 704 rami mai bine sa-ti pui nod32

| alexxa17_1065 a răspuns:

Eu am kaspersky si e foarte bunbig grin

| nekta a răspuns:

Nod32

| razvy123456789 a răspuns:

CEl mai bun antivirus AVAST. E cel mai bun m-a scapat de multi virusi ia-l de aici http://download.cnet.com/Avast-Free-Antivirus/3000-2239_4-10019223.html

| razvy123456789 a răspuns:

Numberone is Avast! Avasat esre cel mai bun ia-l de aici http://download.cnet.com/Avast-Free-Antivirus/3000-2239_4-10019223.html