| NewFolder a întrebat:

Sall... ce parere aveti despre PSP as vrea sa-mi iau unul... ce. mi recomandati?

7 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Este f ok! Eu am colectia de console de la Sony. Il recomand cu incredere pentru jocuri, muzica, filme si pentru putin net.

| cd92 a răspuns:

Nu iti cumpara ultimul model adica psp 3000, eu il am de la craciun si inca nu l-am modat si jocurile costa intre 80-200lei crying dar daca il modezi descarci jocurile si te joci direct de pe card si te tine si bateria mai mult. Jocurile pentru psp sunt pe UMD, psp-ul consuma mult bateria pentru a invarti umd-ul si de aceea nu te tine foarte mult. Daca ma joc cu luminozitatea la minim ma tine cam 7-8 ore. Nu prea e bun pentru net, dar in rest e ok,... si daca cei de la Sony ii puneau si touchscreen era perfect.

| NewFolder explică:

Imi place raspunsul tau psihoyungerwinking

| just4fun_8801 a răspuns:

E o chiestie antiplictiseala destul de folositoare, dar nu te sfatuiesc sa iti ei un model nou intrucat modelele noi din cate stiu nu pot fi inca cipate

| Psihoyounger a răspuns:

Este dispozitivul pe care dintotdeauna l-ai visat si in momentul in care ai sa ai unul in mana viata ta se va schimba radical si nu vei putea trai fara el si te vei intreba cum ai putut trai pana acum fara el.
http://ro.playstation.com/psp/

Bafta!

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SALL si tie...Eu am PSP 3004. E destul de misto... da' poate fi modat mai greu...insa 2004 poate fi modat permanent.Pentru mai multe intrebari despre modare intra pe linkul: http://www.psp-fanatik.ro/.Dar eu iti recomand un PS3 sau un Xbox 360... Daca tot vrei sa investesti in ceva de calitate. Ok... sper sa stii ce faci. PA.

| 160310 a răspuns:

E dragut si poti pune multe pe el, filme, poze, jocuri poti accesa si internetul daca nu ma insel. Si eu imi doresc unul.