| Krixxus a întrebat:

Sall
ce pot sa fac ca sa nu mai apara ultimele cautari cand intru pe google?

12 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ce Browser folosesti?

| LTAA a răspuns:

1. Dupa ce faci respectivele cautari, intri la Istoric si bifezi ce anume vrei sa stergi. Daca stergi tot istoricul poate da de banuit.
2. Folosesti modul Incognito, toate paginile pe care le accesezi nu raman in istoric, dar fisierele descarcate si marcajele raman salvate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca folosesti chrome in dreapta liniei unde treci linkul sunt ca niste setari, si acolo trebuie sa ai "fereastra noua incongnito" si iti va deschide o fereastra obisnuita doar ca are un "detectiv" sa zic in stanga, si orice ai cauta nu apare in istoric.

| Krixxus explică:

Google chrome il folosesc....si nu imi facea asa inainte, dar am sters istoricul si de atunci imi face...

Răspuns utilizator avertizat
| RockForALongLife a răspuns:

Nimic nu poti face

| LTAA a răspuns (pentru RockForALongLife):

Raspuns la repezeala.

| RockForALongLife a răspuns (pentru LTAA):

Ti-am spus pe PC nimic nu poti face din cite stiu eu insa pe smartphone il poti sterge

| LTAA a răspuns (pentru RockForALongLife):

Daca are Google Chrome, poate sa foloseasca modul Incognito. Sau in Setari, sa bifeze ce anume vrea sa stearga.

| Cechea_Razvan_1990 a răspuns:

Stergi istoria big grin Daca nu sti cum imi trimiti mesaj ok? Funda?

| LTAA a răspuns (pentru Cechea_Razvan_1990):

Daca sterge intregul istoric al Browser-ului, poate da de banuit.
Poate sa bifeze ce anume sa stearga din istoric, daca are Google Chrome.