| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cum as putea sa modific unele functii din android, am un evotab 2 si am luat un android 4 modificat,eu vreau sa ii bag in sistem gta 3, temple run/temple run brave, deci cine imi spune si mie cum se face?

1 răspuns:
| redbullone a răspuns:

Nu prea ai fost explicit cu intrebarea.ce anume vrei sa faci mai exact? sa bagi tu niste jocuri in sistemul de operare.adica sa iti personalizezi sistemul de operare si in momentul instalari sa se instaleze si jocurile?