| Ale21Ale a întrebat:

Sall...cum sa ma pun invisible pe chat pe faceboook?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu este posibilă această opţiune din păcate.
Te pup!

| daryaalesia a răspuns:

Pai eu nu stiu cum sa te pui invisibila pentru toti dar stiu cum sa te pui invizibila pentru o persoana, stii unde e chat-ul nu? Trebuie sa apesi persoana din chat cu care nu vrei sa vorbesti iar sus in colt can deschis-o inti apare o roata ( roata este exact ca semnul ala de setari de pe telefon ) atunci apesi pe roata si iti apar mai multe optiuni tu trebuie sa apesi pe optiunea,, Fii invizibil/a pentru aceasta persona " Apoi pentru acea persoana esti invizibila, Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Ale21Ale explică (pentru daryaalesia):

Pentru o persoana stiam cum, dar iti multumesc oricum. vroiam sa ma pun pentru toate persoanele pentru ca am foarte multi prieteni si nu pot sa fac nimic pentru ca toti imi scrie si ma deranjeazahappyiti multumesc oricum

| daryaalesia a răspuns (pentru Ale21Ale):

Ok

| Anca86 a răspuns:

Da poti sa opresti chatul si nu mai apari online chiar daca esti pe fb. undeva langa chat esto o rotita. dai clik pe rotita apoi pe opreste chatul si gata.si tot de acolo il repornesti.