| Crysty1996 a întrebat:

Sall cum vi de pare leptopul acer aspire 5738 zg merita sa-l iau sau nu? dau funda! dar fiti seriosi fara glume

5 răspunsuri:
| razwan3l a răspuns:

Http://www.emag.ro/......-271926432
eu zic ca asta e mai bun si nu e diferenta mare de pret...cel putin pe eMAG

| Radumpp a răspuns:

Da

| katty_3242 a răspuns:

Iti zic sincer fara laude, si eu am laptop Acer dar nu e cine stie ce in primele 2-3 zile merge super bine apoi imediat se ingreuneaza merge f.greu si se iau f.repede virusi pe el si nu poti scapa decat daca iti schimbi windows-ul. Succes! fundita?

| katty_3242 a răspuns:

Eu mi-am luat mare teapa cu el...winking

| mia94 a răspuns:

E super misto merita dar daca nu sti cauta poze pa net cu el