| Crysty1996 a întrebat:

Cum vi se pare leptopul acesta http://www.emag.ro/laptopuri/notebook-acer-aspire-as5738 zg-453g50mnbb-cu-procesor-intel-174-pentium-174-dual-cor etm-t4500-230ghz-3gb-500gb-ati-radeon-4650-1gb-linux--pL X.PPZ0C.001 este bun pentru jocuri? Daca il comand de pe acest sait mil aduce acasa nu stiti sunt seriosi?

Răspuns Câştigător
| TRN a răspuns:

Eu zic ca daca ai bani...happy cumparal ca e pun pentru jocur procesorul placa video si ramul conteaza. pentru jocuri.vad ca indeplineste condiitile
deci raspunsul meu este DA
Bafta!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Mai aveai oleaca si puneai intrebarea asta de 1000000 de ori. Dar bine ca sunt si lingusitori(baieti destepti, ca tu ai pus intrebarea pana ti-a zis careva ca e bun). Bafta si spor la butonat.