| Crysty1996 a întrebat:

Sall ce ziceti de leptopul acer aspire 5738 dar va rog sa imi spuneti opinii doar despre acest laptop nu de un laptop care seamana va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Acelasi model se poate vinde in mai multe configuratii diferite... Parerea mea e ca trebuie sa scrii pe google modelul spus de tine, apoi sa iti cauti o configuratie care iti place. Cand spun configuratie, ma refer la: Procesor, Rami, Placa video... Banuiesc ca sti tu ce iti trebuie.