| Cristian_Anghel_1994 a întrebat:

SALL,cum vi se pare telefonul Sony Ericsson Xperia Arc S, credeti ca merita cumparat.

2 răspunsuri:
| costiarvat a răspuns:

Salut, Cristian.

Acest telefon este complet din punct de vedere al functiilor si noilor tehnologii.
Cu wi-fi, multi touch, suprafata rezistenta la zgarieturi, procesor Qualcomm MSM8255T Snapdragon la 1400 MHz, slot microSD pana la 32 GB, camera la 8.1 Mp cu rezolutie 3264 x 2448 + multe alte inovatii.

Pretul e cam piperat, dar la cate stie sa faca, si-l cam merita.

Iti las jos un link catre pagina cu telefonul, unde ai detalii complete, poti intra de aici pe site-ul producatorului si, de ce nu, ti-l poti achizitiona.

PS (vine in 4 culori, sa fie mai cool) :)

http://www.marketonline.ro/......t18i-black

| CrazyForce a răspuns (pentru costiarvat):

Mai exista si Sony xperia p care il cam bate pe arc s.