| Ionutzu03 a întrebat:

Sall dati-mi si mie un site de un pot download driver de la placa video realtek sau un program pentru instalarea drivelor fara cd va rog.

Răspuns Câştigător
| bTkESL a răspuns:

Http://www.touslesdrivers.com/ Acest site iti scaneaza PC si iti arata toate driverele care iti lispesc si ti le instaleaza el daca vrei.
Dai sus la "Mes Drivers", dai in jos pe "Lancer la détection", alegi windows care il ai si o sa download un program, il instalezi si dai iar pe site Lancer (dupa ce ai instalat programul) si alegi windows si gata.Iti apar toate driverele instalate si care trebuie instalate.Le poti Download de acol. Funda?

| Ionutzu03 explică (pentru bTkESL):

Dami id de mess sa vorbim