| andr3y_4285 a întrebat:

Sall, de ce nu-mi merge parolele la serious sam 2? plzz, dau fundita mare(dar sa nu ziceti ca nu le scriu bine sau chestii din astea )

7 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

"merge parolele" asta chiar mi-a atras atentia cand am vazut intrebarea. Si chiar am putea sa iti zicem ca nu le-ai scris bine la fel cum nu ai scris bine "nu merg parolele"

| Dannyjj a răspuns:

Descarci de aici salvarile "SAVEGAME" http://www.actiontrip.com/cheats/serioussam2.phtml si mai jos scrie de coduri

| Derye a răspuns:

Mai mergi la scoala si invata sa scrii si lasa jucatul ca nu iti face bine.

| andr3y_4285 explică:

Pai ziceti-mi o parola care sa mearga

| andr3y_4285 explică:

Ba am scris bine, la joc.

| last_9432 a răspuns:

Cum adica fundita mare?

| alex_3159 a răspuns:

Tre sa intri pe joc pe un lvl si sa ii dai esc apoi ti apasat shift si in acelasi timp apesi f3 f4 f3 f3 f4 si ii dai jos chat si ai god mode si etc.