| Massiv3 a întrebat:

Sall imi puteti spune care este ultima versiune de driver la placa video pentru a juca minecraft. Dau FUNDA raspunsului cel bun

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Foloseste programul asta http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe pentru a instala/actualiza driverele

| N0xEterniS a răspuns:

Apasa START -> scrie '' Device manager '' -> click pe device manager -> cauta in lista '' display adapters '' -> da doua clickuri pe dislay adapters si acolo o sa apara placa ta video. Acum da click 2 pe placa video si apoi pe '' Update driver software '', o sa-ti apara '' Search automatically for updated driver software '' da click si acum o sa caute un driver mai nou si o sa-l instaleze, sau o sa-ti spuna ca ai ultimul driver big grin