| ionutzgabriel482 a întrebat:

Sall! Maine imi voi cumpara o consola de jocuri.Nu stiu ce sa aleg xbox360 slim 250gb sau ps3 super slim 500gb.Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Iti recomand ps3 pentru ca sunt sanse mai mici sa dea ylod decat rrod la xbox sau ai putea astepta inca cateva luni pana se va lansa playstation 4, aia de la Sony au zis ca pana de Craciun o sa fie pe piata, faci cum crezi.

| cunoscatorul a răspuns:

Clar PS3, mergi cu incredere pe consola SONY PS3 Super Slim 500GB, Blu-Ray, si ai gratis jocul Need for Speed Most Wanted.
O poti cumpara la un pret bun de aici http://bit.ly/YGxfnH