| LikeNike a întrebat:

Sall. Mi-am facut un server de metin2 si nu stiu cum sa fac sa se conecteze si altii la serverul?

5 răspunsuri:
| LikeNike explică:

Ma nu stiu cum sa se poata conecta si alti nu e de la net ce programe trebuie sa le dau la prieteni sa se poata conecta

| LikeNike explică:

Ce programe trebuie sa aiba prieteni mei ca sa poata intra pe serverul meu de metin?

| freddy1337 a răspuns (pentru LikeNike):

Pai pe Hamachi creezi o retea un nume si parola si le dai prietenilor tai sa se conecteze pe retea si puteti juca Metin cat vreti. Si trebuie sa pui IP-ul de le hamachi (deasupra numelui tau de la Hamachi). Sper ca am fost de ajutor.

| LikeNike explică:

Pai asa se conecteaza si cum pot intra pe metinu meu?

| freddy1337 a răspuns:

Probabil internetul tau nu are port forwarding. Ia-ti LogMeIn Hamachi si se rezolva.