| Ionutz_Marius_1996_0TPy a întrebat:

Salutare.Am o boxa Akai SS 026-Kastor si acum cateva zile cand am pornit-o am observat ca in difuzorul de bass se aude un barait.In difuzoarele mici se aude, decat difuzorul de la subwoofer are probleme.Stie careva ce problema are?

1 răspuns:
| MariusMw a răspuns:

Din cauza volumului dat foarte tare membrana difuzorului a crapat si din aceasta cauza se aude acel barait acum trebuie schimbat difuzorul sau du-te cu ea la magazinul de unde ai luat-o in caz ca ai garantie