| Ctc_Manu_1998 a întrebat:

Sall! nu pot sa ma conectez pe yahoo imi scriu parola si id-ul si imi apare eroare cu "don`t send" si "send error report" si imi zice sa dau don`t send si iese fereastra de mess dar pe email pot sa ma conectez dar yahoo-ul nu. funda~~

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe iconita de la messenger ->Proprietati -> Compatibilitate -> La Mod Compatibilitate alege alt sistem de operare si click pe Apply ->OK. Deschide mess-ul.