| TroLoLoLs a întrebat:

Am o problama la yahoo mesenger,cand dau sa intru pe mess imi apare o eroare,si trebuie sa dau Don't Send sau Send Error report, si orice as da ma scoate de pe mess.
Asa arata erroarea: http://postimage.org/image/ss1fv6ajn/
Scuze de categorie.

Dau

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Se pare că executabilul nu e cel care tebuie sau e o vrsiune prea veche de messenger.Dezinstalează aplicația ștergând toate folderele de configurație inclusiv intrările din registru și reinstaleaz-o cu cea de pe site-ul producătorului, e important să faci acești pași ca să nu primești iar același mesaj de eroare.succes

| TroLoLoLs explică (pentru DeyCj):

Tot asa imi aparewinking

| DeyCj a răspuns (pentru TroLoLoLs):

De asta ți-am recomandat să faci asa:
„lupusinguratic a răspuns:
Dezinstalează aplicația ștergând toate folderele de configurație inclusiv intrările din registru și reinstaleaz-o cu cea de pe site-ul producătorului, e important să faci acești pași ca să nu primești iar același mesaj de eroare.succes nu aiurea.De aia primești eroarea aia iar"
nu aiurea, tocmai așa cum spusesem ca să nu mai primești eroare.E wingoz și ăsta își ține minte setările în registru la fel ca și orice sistem de operare.Succes

| TroLoLoLs explică (pentru DeyCj):

Am facut! Nu merge!

| DeyCj a răspuns (pentru TroLoLoLs):

Interesant.Practic și teoretic dacă nu mai are fișierelede configurație programul se instalează ca și cum nu ar fi existat în sistem.În fine nu îmi dau seama dacă nu văd ce e pe acolo.Succes

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dezinstalează Messenger-ul, dă restart, apoi reinstalează Messenger - ultima versiune, de la linkul OFICIAL :
http://messenger.yahoo.com/download/

| TroLoLoLs explică (pentru bursuc001):

Am incercat, nu merge sad

| EVAL a răspuns:

Apasa click here si fa o poza.