| saycon a întrebat:

Sall.Nu stiu daca ati avut tema aia pe telefon la nokia 6300 cu fotbalu in loc de gallery era real madrid si asa mai departe.In fine puteti sa-mi spuneti de ce nu merge acea tema pe telefonul samsung e250? Funda+Vot va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu tema trebuie cinfigurata pentru telefonul Samsung e250
Daca nu gasesti configurare pentru el inseamna ca nu suporta acea tema happy big grin

1 răspuns:
| DSGline a răspuns:

AM ras 10 minute acum revin telefoanele SAMSUNG nu prea accepta teme ca Nokia sau Sony E deci nu ai cum sa ii pui teme numa cele implicite!