| byovydj a întrebat:

Sall
poate sa imi ziceti si mie ce este programul TeamViewer si la ce se foloseste

1 răspuns:
| Just4FunHD a răspuns:

TV e un program care permite administrarea la distanta. Spre exemplu tu esti prea pampalau sa folosesti calculatorul, eu instalez la mine si tu la tine si iti da o parola si un id
id-ul si parola mi le dai mie, iar eu pot intra sa te ajut sa instalezi de exemplu...messul sau o alta operatiune. Intelegi?
E util programul mai ales ca tot ce fac eu la tine pe pc, tu ai sa vezi. Si daca se intampla ceva poti alege sa deconectezi partenerul.