| marianamay a întrebat:

Stiti ca programul teamviewer este pentru ca intra si altcineva in calculatorul vostru chiar daca nu e la tine acasa. Dupa ce acea persoana foloseste calculatorul meu pot schimba parola de la teamviewer adica de la computerul meu?

6 răspunsuri:
| YourDeath a răspuns:

Da, poti...

| Liviu0011 a răspuns:

Parola se schimba automat, ip`u ramane acelasi. :d

| vlandra a răspuns:

Buna.dupa ce folosesti teamviewer si iesi din program, ti se schimba automat parola.

| marianamay explică (pentru vlandra):

Si nu mai poate intra pe calulatorul meu nu?

| vlandra a răspuns (pentru marianamay):

Nu,deoarece ip'ul ramane acelasi dar nu si parola, ea schimbandu-se de fiecare data cand intri in program...in concluzie pori sta calma ca nu iti invadeaza nimeni pc-ul

| Lepădatu_Cătălin_1997 a răspuns:

Bine inteles... scrie acolo ceva de genul "use your personal password to acces this computer from anyware" dai acolo si scrii parola pe care o doresti. funda?