| gingergirl1 a întrebat:

Sall! Pot bloca o persoana pe facebook care tot ma eticheteaza in fotografii? Nu de alta dar ma SCOATE DIN SARITE cu fotografiile lui! X-(
Nu stiu cum sa-i spun, ca nu vorbeste romana! E...habar nu am japonez...chinez.
Dar ma eticheteaza si pe o alta pagina la fotografii! crying X-(

Răspuns Câştigător
| djcerebel a răspuns:

Te duci la lista de blocari (block list) din pagina setarilor de confidentialitate. Introduceti numele sau adresa de e-mail a persoanei pe care vreti sa o blocati in campul alaturat acestei liste si apasati „block" (blocheaza). Pentru mai multe informatii pentru editarea setarilor de confidentialitate, faceti click aici: http://www.facebook.com/help/?page=806

1 răspuns:
| AnkaAncuta a răspuns:

Il poti scoate de la prieteni straight face