| Lipsa47 a întrebat:

Sall spuneti-mi si mie un program care citeste fisiere. dll

5 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Sunt fisiere tip Dynamic Link Library, necesare rularii windowsului. stergerea sau modificarea lor duce la "picarea" sistemului. nu mai umbla la ele, daca iti lipseste un fisier.dll, cauta-l pe net happy

| claudsadas a răspuns:

DLL Export Viewer, sti C++ sau Visual Basic, ca sa intalegi ceva?

| TrollHeart a răspuns:

Nu exista! Fisierele.dll sunt parte dintr-un program. Fara ele programul nu functioneaza! Apropo! Fisierele.dll sun parte si din teme! funda? big grin Dar baga id edysor19 si te ajut! dar sa dai buzz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le deschizi cu Hex Editor

| hermionegran a răspuns:

Nu cred ca exista, alea sunt fisiere din windows big grin