| SaRiNoOtZa a întrebat:

Sall sti cineva care are cont pe yotube cum pot sa imi aflu parola? Fiindca ultima data cand am scris-o mi-au dat ca este parola gresita. Daca sti cineva as vrea sa aflu si sa imi spuna pa-pa.Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont. Trebuia sa notezi pe ceva parola ca sa o tii minte. Faci click pe "can't access your account?" si dedesubt la "forgot your username or pasword?" scrii numele tau pe care ti l-ai ales sa-l vada lumea si apesi pe submit. La "account assistance", scrii acele caractere si apesi iar subtim. O sa te duca pe o pagina cu tot felul de instructiuni. Nu stiu exact care te ajuta, dar afla singura pe acolo. Daca intelegi bine engleza sigur o sa gasesti informatii.

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Mie mi-au suspendat contul pe Youtube fara motiv crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabistelistu, eu nu cred ca fara motiv. E imposibil fara un motiv bun. Poate ai incalcat tu o regula pe care o are site-ul si nu mai stii care.