| NcNom a întrebat:

A inceput pc-ul sa o sa razna cand il aprind sau chiar cu el aprins ma trezesc ca se instaleaza programe automat (nu ale pc-ului ci programe aiurea) ce sa fac? le dezinstalez dar dupa un timp se instaleaza singure iar...

1 răspuns:
| SKuLL909 a răspuns:

Virusi! O reinstalare de windows ar fi sfanta. Incearca sa dezinstalezi programele si sa cureti pc-ul cu un antivirus bun. Nu mai descarca tot ce vezi pe net fara un antivirus activat in pc.