| VαMρì a întrebat:

ajuati ma va rog deci cand am dat drumul la calculator imaginea se vede invers adica cu susu-n jos cum ar veni...va rog ajutati-ma dau fundita normal daca o sa mai vad calulatorul normal

Răspuns Câştigător
| rogi28 a răspuns:

Apesi clik dreapta pe deckstop si alegi resolutie ecran sau ceva de felul acesta.
pe urma iti apare o fereastra in care poti seta ecranul cu care vrei sa lucrezi si tipul de afisare a imaginei daca ai mai multe monitoare, pe urma rezolutia monitorului si la urma ORIENTAREA ECRANULUI apoi tu in meniul cela trebui sa alegi orientare ALBOMULUI si va reveni la normal totul