| VαMρì a întrebat:

ajuati ma va rog deci cand am dat drumul la calculator imaginea se vede invers adica cu susu-n jos cum ar veni...va rog ajutati-ma dau fundita normal daca o sa mai vad calulatoru normal

2 răspunsuri:
| Crysis21 a răspuns:

Intra in proprietatile placii video (click dreapta pe desktop si ar trebui sa ai un panou de control Intel, nVIDIA sau ati) iar la screen orientation sigur este bifata rotirea 180. dezactiveaz-o

| Anonimul122 a răspuns:

Uite cum faci dar dai funda ok

pasul 1 click 2 desktop - screen resolution ( rezolutie ecran )

Pasul 2. dai la orientation ( Orientare)

pasul 3. dai la view ( vedere)

si gata l-ai rezolvat sau daca nu sti cum sa faci asa

du-te in, control panel ( panoul de ontrol ) al placi video ati, radeom sau nVIDIA

clik 2 pe icon la panou deschide panoul si dai tot asa la screan rezolution si dai pe view, si ai rezolvat big grin Funda