| rateu a întrebat:

Am auzit ca daca faci parteneriat cu o firma depe youtube ex : TGN, FullScreen etc... daca minti ca ai 18 ani pot sa te amendeze youtube sau firma respectiva? raspundeti va rog.

Răspuns Câştigător
| thekidno1 a răspuns:

Exista si posibilitatea asta.
Citeste termenii si conditiile.

1 răspuns:
| kissuletzz a răspuns:

Nu sunt sigura la tine, dar daca minti ca ai 18 ani fie te amendeaza fie iti taie netu ex:baieti de la mine din clasa s-au uitate la filme...si au mintit ca au 18 ani si li s-a taiat internetul.dar nu sunt sigura daca e vorba de un parteneriat(funda?)